Портативна газова плита з п'єзопідпалом Kovar ZT-202

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова Портативна Плита k-202
- Для дачі
- Кемпінга
- Пікніка
- Риболовлі
- Новий рівень безпеки
- Економне споживання газу
- Висока теплова потужність
- Покриття зі спеціальної емалі
Ідеально підходить для кемпінгу або активного відпочинку.
Зручна та практична у використанні.
Постачається з чохлом.
Розміри: 16 х 16 х 10 см
Вага: 0,4 кг
| Комплектація | |
|---|---|
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Основні | |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.416 кг |
| Час безперервної роботи | 1.5 час |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витрата газового палива | 100 г/год |
| Ширина | 112 мм |
- Ціна: 343 ₴





