Двоконфоркова газова плита Мрія-2 (неіржавка сталь)

Опис
Корпус таганка виготовлений із неіржавкої сталі завтовшки 0.35 мм.
Має дві конфорки потужністю 2.8 кВт кожна.
Плита працює від зрідженого газу. Під'єднується до балона спеціалізованим газовим шлангом через редуктор (до комплекту не входить).
Під час увімкнення конфорки спрацьовує система автоматичного підпалу. П'єзопідпал автономний і не потребує під'єднання до мережі 220 В.
Полум'я пальника регулюється дуже плавно, у широкому діапазоні, завдяки великій ручці та чутливому вентилю. У корпусі є спеціальні заглиблення для решіток, які не дають їм ковзати поверхнею плити. Решітки легко знімаються, що робить чищення таганка легшим.
Матеріал пальників — дуже легкий термостійкий дюралюміній.
Мінімальний діаметр посуду, який можна ставити на конфорку — 130 мм.
Технічні характеристики
Потужність конфорок х2 шт. 2.8 кВт
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
П'єзорозпалювач
Тип газу — пропан/бутан
Тиск газу 2800 Па
Габаритні розміри 710 х 360 х 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 710 мм |
- Ціна: 2 560 ₴



