Газова плита (пальник — примус) Kovar ZT-203 з п'єзопідпалом

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Газова плита (пальник — примус) Kovar ZT-203 з п'єзопідпалом
Портативна газова плита-примус Kovar ZT-203 працює на газовому балоні К220. Розкладні ніжки роблять її ще більшою компактний. П'єзопідпал. Чехол в комплекте. Наявність пелюсток. Паливо - газ, не нарізні (цангові) балони. Незамінний помічник для рибалок, мисливців, туристів, які відпочивають, далекобійників, та й просто людей, які віддають перевагу активному відпочинку на природі.
Приблизний час горіння від одного газового балончика 2 години.
Характеристики:
- Розмір складений: 145 х 145 х 110 мм
- Вага 540 г
- Вага з балоном: 639 г
- Паливо: бутан-пропанова суміш
- Потужність: 2800 W
- П'єзопідпал
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вітрозахист | Так |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Так |
| Основні | |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54 кг |
| Час безперервної роботи | 2 час |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 145 мм |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 457 ₴










