Газова плита двоконфоркова ЕЛНА-01ПА (ПГ2 —Н без кришки)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГАЗОВА ПЛИТА ЕЛАНА-01ПА (ПГ2-Н БЕЗ КРИШКИ)
Газові плити для дачі та туризму — це незамінна техніка. Вона істотно спрощує приготування в «польових» умовах, а також є зручною й безпечною в застосуванні. Газова плита настільна побутова «Ела» ПГ-2-Н добре використовується в домашніх умовах, зокрема на дачі.Таганок використовується разом із пропановим балоном, через редуктор. Плита газова двогорілова побутова Елна ПГ2-Н, без кришки. Можливо використовувати з пропановим балоном, через редуктор, а також від природного газу.
Добре застосовується в домашньому побуті, на дачі.
Технічні характеристики:
- Тип газу — зріджений
- Потужність, кВт 4(2х2)
- Габаритні розміри, мм 490Х270Х100
- Маса, кг 3,1
Виробництво г. Вінниця, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 2 250 ₴

