Газова плита двоконфоркова ЕЛНА ПГ2-Н із кришкою

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тиск газу: 2940 Па
Діаметр сопла пальників - 0,65
Тип: плита газова настільна (таганок Элна)
Кількість пальників: 2шт
Тип газу: скраплений
Матеріал піддона - неіржавка сталь
Виготовлення: з кришкою
Газові плити для дачі та туризму — це незамінна техніка. Вона істотно спрощує приготування в «польових» умовах, а також є зручною й безпечною в застосуванні. Газова плита настільна побутова «Ела» ПГ-2-Н добре використовується в домашніх умовах, зокрема на дачі.Таганянок використовується разом із пропановим балоном, через редуктор
Колір: чорний, коричневий
Габаритні розміри: 270 х 490 х 115 мм
Маса: 4,2 кг
Виробництво: Україна, г. Вінниця
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 2 550 ₴

