Кухонна газова плита Мрія на 2 конфорки з п'єзопідпалом неіржавка сталь

Кухонна газова плита Мрія на 2 конфорки з п'єзопідпалом
Кухонна настільна газова плита призначена для приготування їжі на газі. Плитка має 2 конфорки для зручного одночасного розташування кухонного посуду певних розмірів. Отже, за максимального використання настільної плити можна одночасно готувати кілька страв у різному посуді.
Робота газової плити здійснюється від зрідженого (балонного) газу. Під'єднання відбувається до балона через газовий шланг і спеціальний адаптер. Вмикання плити здійснюється за допомогою п'єзопідпалювача або зовнішнього джерела полум'я (запальничка або спичка).
Застосування цієї газової плити на кухні дасть змогу готувати страви для всієї родини з величезним задоволенням. Завдяки її вишуканому вигляду та корпусу з неіржавкої сталі вона стане незамінним помічником на кухні.
Технічні характеристики:
- робота здійснюється на зрідженому газі (балон);
- матеріал корпусу - неіржавка сталь завтовшки 0,42 мм;
- наявність п'єзопідпалу;
- кількість газових конфорок — 2;
- регулювання потужності конфорок;
- сплав конфорок — дюралевий;
- габаритні розміри — 90х710х370 мм;
- витрата газу — 0,54 кг/год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 370 мм |
| Колір корпусу | Металік |
| Ширина | 710 мм |
- Ціна: 2 560 ₴







