Мультиварка-Скороварка ROTEX REPC76-B

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Потужність, Вт | 900 |
| Об'єм чаші, л | 5 |
| Товщина чаші, мм | 1.8 |
| Покриття чаші | Подвійне керамічне |
| Дисплей | 3-смуговий LED |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість автоматичних програм (режимів) | 17 |
| Таймер | Да |
| Відтермінування старту, год | Да |
| Алюмінієва пароварка | Да |
| Кришка з харчового пластику для чаші | Да |
| Половник | Немає |
| Ложка | Да |
| Мірний стакан | Да |
| Набір баночок для приготування йогурту | Да |
| Книга рецептів 100 | Да |
| Колір пластику | Чорний |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Довжина шнура, м | 1.2 |
| Вага, кг | 5.7 |
| Кошик для смаження у фритюрі | Немає |
| Термін гарантії | 2 роки |
| Автоматичні програми | ШЕФ ПОВАР,БІРЩ/СУП,КАША, ЖАРКА, ТУШЕННЯ, ПАР, ВИПЕЧКА/ХЛЕБ,ПАСКА, ВАРЕНЬО, ГОЛУБЦІ, ХОЛОДЕНЬ, ГОЛІНТВЕЙН,ЙОГУРТ/ТЕСТО, ТРАОГ, ДЛЯТНА МЕТА, МІЛА, ОГРІВ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм приготування | 17 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Відстрочка старту | Так |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний час відтермінування старту | 24 час |
| Обсяг | 5 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип приладу Sous-vide (су-від) — технологія приготування їжі у вакуумному пакованні. " data-tooltip-icon-class-name="" > | Скороварка/мультиварка |
- Ціна: 6 759 ₴









