Піч електрична ROTEX ROT350-B (35 л) конвекція

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення — 220-240 В, 50 Гц. Потужність 1600 Вт, Об'єм: 35л, Тип керування: механічний. Габарити ШxВxГ: 490 x385 x270 мм, 4 режими роботи. Функції: конвекція Таймер 120 хв. Довжина шнура 1,1 м. Колір: чорний. Книга 50 рецептів.
Живлення — 220-240 В, 50 Гц.
Потужність 1600 Вт
Об'єм: 35л,
Тип керування: механічний.
Габарити ШxВxГ: 490 x385 x278 мм,
4 режими роботи.
Функції: конвекція
Таймер 120 хв.
Довжина шнура 1,1 м.
Колір: чорний.
Книга 50 рецептів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 385 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 278 мм |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Максимальний час установки таймера | 120 мин |
| Обсяг | 35 л |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 7 772 ₴






