Духовка електрична настільна ASEL AF-40-23 (40 літрів)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична настільна духовка Asel 40 л
Побутова духова піч Asel 40-23 має вбудовану енергоощадну систему, за допомогою якої Ви можете заощаджувати до 20% електроенергії.
Характеристики:
- Внутрішній об'єм — 40 літрів
- Споживана потужність — 1300 Вт
- Напруга мережі — 220 В
- Нижній і верхній нагрівальні елементи по 650 Вт кожен
- Корпус — неіржавка сталь
- Дверцята — жароміцне скло
- Відчиняння дверцят — відкидна, за допомогою кнопки (система Easy Open)
- Три режими приготування
- Регулювання температури — від 80 до 320 градусів
- Функція таймера на 90 хвилин
- Наявність термостата
- Нагрівання до 250 градусів за 15 хвилин
- Керування — механічне (перемикачі)
- На передній панелі світлова індикація увімкнення
- У комплекті квадратний і круглий дека + решітка гриль
- Габарити (ВхШхГ) — 34x57x42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 340 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 420 мм |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Максимальна температура нагрівання | 320 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Обсяг | 40 л |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 5 944 ₴


