Дробалка винограду ручна СовеК "ЛАН"

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дробалка призначена для розчавлювання винограду, а також полуниці та інших ягід, м'яких фруктів тощо. в особистих підсобних господарствах для отримання мези.
| Параметри | Характеристики |
|---|---|
| Діаметр вальців | 100 мм |
| Максимальна продуктивність* | 400-600 кг/год |
| Об'єм бункера | 24 л |
| Тип керування | Ручний |
| Габаритні розміри | 450х600х340 мм |
| Вага, кг, не більш ніж | 10 |
*Продуктивність дробляка залежить від швидкості обертання ручки, розмірів і твердості подрібнюваних ягід і фруктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Виноградна дробарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
- Ціна: 4 250 ₴







