Зернодробілка Циклон продуктивністю 350 кг/год

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
електричний подрібнювач зернових культур
Зернодробілка — це класична модель, призначена для приготування подрібненого корму з зернових культур. Агрегат підійде як для великого фермерського господарства, так і для особистого підсобного.
Особливості:
- Висока продуктивність: за годину подрібнювач може перетворити на крупу або борошно 350 кг будь-якого зерна.
- Універсальність: до перероблення в зернодробілці можна використовувати будь-яке фуражне зерно: ріжок, ячмінь, пшениця, кукурудза, овес. Також пристрій може подрібнювати цілі колоски, різну сипучу сировину, наприклад, сіль.
- У разі дроблення фуражного зерна борошняного пилу подрібнювач видає максимум 5%.
- Корпус агрегату забарвлений у синій яскравий колір зі стінками 0,7 мм. Двигун розміщений всередині корпусу з насаженими на валу ножами. Фракцію дроблення задають два сита з 5 мм відділеннями.
- Максимальний розмір фракції — 5 мм. Товщину шматочків готової сировини можна регулювати додаванням часу оброблення. Тривалий режим роботи двигуна дасть Вам змогу це зробити.
- Подрібнювач для роботи встановлюється на будь-яку ємність без застосування додаткових пристосувань. Приймач зерна квадратної форми набагато зручніше круглого отвору.
- Надійні, міцні металеві різальні елементи. Вирізняються гарним балансуванням. І не вимагають частого заточування.
Подрібнювач зерна обладнаний потужним двигуном. Його потужність становить 1750 Вт. Це дає змогу двигуну набирати приблизно 300 обертів за секунду.
Агрегат має молотковий механізм подрібнення. Інструменти оброблення сировини в пристроях такого типу — дека, барабан і сито. Потрапляючи в центрифугу, сировина під ударним впливом подрібнюється. Фракція помелу залежить від діаметра комірок сита. Такі моделі повільніше роторних, але готова сировина має рівномірніший помел.
Характеристики:
- Привод — електричний
- Тип двигуна — однофазний колекторний
- Положення двигуна — вертикальне
- Споживана потужність — 1750 Вт
- Швидкість обертання — 12000 об/хв
- Режим роботи — тривалий
- Продуктивність зерна — 350 кг/год
- Фракція — середня
- Об'єм приймального бункера — 10 л
- Габарити — 310х310х340 мм
- Вага — 10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Зерно | 350 кг/год |
| Потужність двигуна | 1.75 кВт |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 4 987 ₴

