Вібраційний насос Ручей (кабель 10 м)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглибний вібраційний насос РУЧОК Білорусь — прекрасний помічник у побуті під час підіймання води з колодязя або свердловини, внутрішній діаметр яких понад 100 мм. Також він буде незамінний для перекачування прісної води з водойм, температура яких не перевищує 35 градусів. РУК Белорусь має цілу низку переваг — він дуже витривалий, зроблений із надійних і міцних матеріалів, має гарну безпеку та не вимагає спеціального додаткового обслуговування. До того ж насос РУЧЭОК Білорусь має невеликі розміри та легкий за вагою, що полегшує його транспортування і зберігання.
Характеристики:
- Максимальний напір, м60
- Подавання за номінальної напори, л/год за глибини 1 м 1500
- Подавання за номінальної напори, л/год за глибини 4 м 432
- Висота всмоктування, м, не більш ніж 7
- Напруга в мережі, В 220
- Частота мережі, Гц 50
- Номінальна потужність під час напору в 4 атм. Вт 225
- Синхронна частота обертання, об/хв 3000
- Маса насоса, кг 3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 20 дюймів |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 60 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 225 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 3 598 ₴


