Вібраційний насос ЦУНАМ-1 (поршневий, верхній забір води)

Вібраційний електронасос "Цунамі-1" БВ-0,25-40-У5-В — це поршневий вібраційний електронасос із лінійки насосів "Універсал" з верхнім забором води.
Електронасос призначений для подавання води з водойм, колодязів і свердловин діаметром не менш ніж 120 мм, завглибшки до 80 м, простою в експлуатації.
Назва насосів «Універсал» визначає універсальні можливості корпусних деталей і широкими можливостями щодо переміщення різних рідин під час використання нового конструктивного рішення клапанного вузла та заміни конструкції клапана.
Водночас конструкція насоса має підвищену надійність і найбільшу площу всмоктування, що неабияк знижує споживану потужність і розширює споживчі властивості та сферу застосування насоса для переміщення не тільки води, а й водяних сумішей з м'якими органічними вмикачами (пісок, земля, глина), в'язких рідин.
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга 220/230 В
- Номінальне подавання 900 л/год у разі напору 40 м
- Максимальний напір 80 м
- Частота 50 Гц
- Споживана потужність 270 Вт
- Маса не більш ніж 4,5 кг
- Електронасоси призначені для подавання води із водойм, колодязів і свердловин.
Режим роботи — 120/15 хв
Термін гарантії — 12 місяців
Виробник: Україна, г. Вінниця
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 80 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Пропускна здатність | 0.9 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 211 ₴



