Насос вібраційний VODOLEY БВ-0.14-63-У5 (з верхнім забором води, 2 клапани)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційний насос Водолей БВ-0,14-63-У5 з 2 клапанами
Вібраційний 2-х клапанний насос Водолей з верхнім забором води, призначений для перекачування води зі свердловин діаметром понад 100 мм, колодязів, з відкритих водойм (озер, річок, ставків) — для поливання городу. Допоможе позбутися небажаної води з льохів, підвалів тощо. Одне з найкращих пропонувань на ринку. Підніме воду заввишки до 80 метрів, створюючи водночас тиск до 5 атмосфер. Працює від звичайної мережі електропроводки (220 В) за допомогою кабелю завдовжки до 10 метрів і універсальної вилки із заземленням. Невибагливий і не вимагає до себе зайвого технічного значення — працює відразу після занурення його у воду.
Технічні характеристики вібраційного насоса Водолій-МСВ БВ-0,14-63-У5
- Потужність — 320 Вт;
- Номінальне об'ємне подавання води — 504 літри на годину;
- Об'ємне подавання за напору 40 метрів — 730 літрів на годину;
- Максимальне об'ємне подавання — 1700 літрів на годину;
- Номінальний напір — 63 метри;
- Розміри — діаметр 105 мм, висота 270 мм;
- Максимальна глибина занурення насоса у воду від дзеркала води - 5 метрів;
- Маса — 3,5 кг;
- Режим роботи — 2 години, потім перерва 15 хвилин;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 105 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 80 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Пропускна здатність | 1.7 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 3 506 ₴






