Насос вібраційний БОСНА LG ТАЙФУН-2 БВ-0.25-40-У5M (2 клапани, знижений забір води)

Вібраційний насос Тайфун
Насос вібраційний Тайфун призначений для перекачування води з відкритих водойм (зера, річки, ставки) — для поливання городів, для свердловин діаметром понад 100 мм і колодязів. 2-х клапанний. Дасть змогу позбутися небажаної води з льохів, підвалів, ям. Одне з найкращих пропонувань на ринку вібраційних насосів. Підніме воду з глибини максимум 90 метрів. Працює від звичайної мережі електропроводи (220 В) за допомогою кабелю завдовжки 6 метрів і універсальною вилкою із заземленням. Покриття насоса захищає його від корозії. Якісний, потужний, надійний. Не вимагає додаткового обслуговування, працює відразу після занурення його у воду. Технічні характеристики насоса Тайфун дають змогу використовувати його разом із гідроакумулятором і реле тиску для забезпечення водопостачанням Вашої оселі зі стандартним тиском.
Технічні характеристики та комплектація вібраційного насоса Тайфун-2:
- Номінальний тиск — 3,8 атмосфери;
- Максимальний напір — 90 метрів;
- Номінальний напір — 40 метрів;
- Номінальне об'ємне подавання води — 900 літрів на годину;
- Потужність — 300 Вт;
- Вага — 4 кг без дроту;
- Сила струму — 4 А;
- Розміри — 103х320 мм;
- У комплекті: насос із дротом і вилкою (5 метрів), паспорт-інструкція, коробка.
- Режим роботи — тривалий;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosna LG |
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.98 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 90 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Пропускна здатність | 1 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 211 ₴






