Заглибний вібраційний насос Ручей (верхній забір води)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Білоруський вібраційний насос Ручей
Насос вібраційний Ручейок — Білоруського виробництва, стане незамінним помічником для відкачування води з відкритих водойм для поливу городів, для свердловин діаметром понад 100 мм, колодязів, допоможе позбутися небажаної води (підвали, льоху). Плюсом цього насоса є нанесений захисний шар із застосуванням електролізної технології, що реально протидіє корозії. Якісний і надійний насос — — одна з найкращих пропонувань за даними характеристик на ринку вібраційних насосів. Простий у застосуванні — починає працювати відразу після занурення його у воду.
Технічні характеристики вібраційного насоса Ручейок-Беларусь
- Потужність — 225 Вт;
- Напруга — 220 В;
- Номінальний напір — 40 метрів;
- Номінальне об'ємне подавання води — 432 літри на годину;
- Максимальне об'ємне подавання води за напору 1 метр — 1500 літрів на годину або 1,5 куб/год;
- Максимальний напір — 60 метра;
- Максимальна глибина занурення у воду від дзеркала води — 3 метри;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ольса |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 60 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 225 Вт |
| Пропускна здатність | 1.5 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 598 ₴


