Вібраційний занурювальний насос ДАЧНИК-1 з верхнім забором води

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційний насос Дачник
Насос вібраційний Дачник призначений для порівняно невеликих об'ємів перекачування води з відкритих водойм (озер, річок, ставків) — для поливання городу, свердловин діаметром понад 100 мм, колодців. Дасть змогу позбутися небажаної води з льохів, підвалів і ям. Толкнет воду заввишки до 60 метрів, створюючи водночас тиск до 5 атмосфер. Працює від звичайної мережі електропроводи (220 В) за допомогою кабелю завдовжки до 7 метрів і універсальної вилки із заземленням. Невибагливий і не вимагає додаткового технічного обслуговування — починає свою роботу відразу після занурення його у воду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 60 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Пропускна здатність | 0.36 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 546 ₴

