Вібраційний насос МАЛІШ БВ-0,1-63-У5 з верхнім забором води

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційний насос Малюк
Технічні характеристики та комплектація:
- Напруга та частота — 220 В/50 Гц;
- Напір — до 63 метрів;
- Потужність за максимального напору — 230 Вт;
- Сила струму — не більш ніж 3,7 А;
- Маса — 3 кг;
- Номінальний об'єм подавання води — 360 літрів на годину;
- Захист від вологи — водонепроникний;
- Режим роботи — 1 година, потім 30 хвилин перерва;
- У комплекті — насос із дротом і вилкою, посібник з експлуатації, коробка;
- Гарантія — 12 місяців;
Насос вібраційний Малюк призначений для забору води зі свердловин діаметром понад 100 мм, колодязів, відкритих водойм (рек, озер), з різноманітних ємностей. Чудове рішення для поливання городів. Допоможе позбутися небажаної води (підвали, ями тощо). Перекачування води з резервуара в трубопровід (шланг) здійснюється на висоту до 63 метрів, створюючи водночас тиск до 5 атмосфер. Живлення насоса відбувається завдяки звичайній мережі електропроводини (220 В, 50 Гц), за допомогою вилки із заземленням і дроту завдовжки до 10 метрів. Простий у застосуванні та починає свою роботу відразу після занурення в резервуар із водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Бриз |
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Якість води | Чистий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 295 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 3 м |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 63 м |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Пропускна здатність | 0.36 куб. м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 223 ₴


