Обприскувач садовий помповий Marolex Profession 5 л

Profession — наша наймолодша серія продуктів, її розвиток ґрунтувався на знаннях і досвіді садівників і городників. Саме їхні потреби сформували технічні рішення й обладнання profession. Тепер кожен може спиратися на їхні знання, тому що у profession є все, що Ви очікуєте, і що найголовніше, він ніколи не підведе Вас.
Застосування рідких засобів захисту рослин
Профілактичне обприскування — це повсякденність у саду. Професійно обладнаний обприскувач profession має телескопічну штангу завдовжки 115 см, що дає змогу легко обприскувати дерева та чагарники. Якщо Ви цінуєте свій час, але не завдяки якості, виберіть штангу з 3 форсунками й отримаєте виняткову продуктивність і точність проведених оброблень.
Ефективна боротьба з тлями, павутиними кліщами та іншими шкідниками
Чудове обладнання обприскувача profession робить його надійним інструментом для боротьби з тлею, павутиними кліщами та різними видами шкідників, що атакують наші рослини. Довга штанга, змінні насадки дадуть Вам нові можливості для догляду за прекрасним садом.
Листове підживлення рослин
Не завжди треба боротися, іноді потрібно підтримувати та удобрювати рослини. Годування рослин безпосередньо через листя є одним із найефективніших способів поповнення дефіциту мікро- та макроелементів.
Захист від моху
Мох на тротуарній плитці — це кошмар усіх нас, тому варто використовувати profession з його довгою телескопічною штангою, щоб зручно, без присідання обприснити всю доріжку перед будинком або гаражем.
Високопродуктивний насос |
Насос був розроблений із використанням сучасної програми проектування, що аналізує напругу матеріалу, завдяки чому ми отримали легкий і довговічний насос. Ручка була адаптована до форми долоні, що гарантує надійну фіксацію під час підкачування, мінімізуючи втому.
Система захисту від пилу (APS System) |
Усі телескопічні штанги обладнані в APS-систему, яка оберігає від потрапляння забруднень всередину штанги. Завдяки такому рішенню штанги вважаються одними з найнадійніших на ринку.
Бачок високого тиску |
Бачок високого тиску, що гарантує максимальну безпеку використання. Особливий метод виробництва та багатоступеневий контроль якості в процесі виробництва гарантують довгий термін експлуатації та безпеку
Регульована форсунка |
Форсунки в наших обприскувачах забезпечують плавне регулювання кута розпилення з дуже широкого до рівномірного струменя. Достатня одна форсунка, яку можна використовувати як для поливу, так і для створення дрібного туману.
Тришаровий армований шланг |
Всі шланги в наших обприскувачах із додатковим внутрішнім обплетенням, що підвищує стійкість до тиску та зовнішніх впливових чинників. Тришарова конструкція — якість без компромісів.
Фіксація пускової кнопки |
Дозувальний клапан інтегрований із ручкою Marolex дає змогу на максимально комфортну роботу. Блокування зменшує навантаження на м'язи долоні під час тривалої роботи з обприскувачем. Натискання і переміщення кнопки дозувального клапана вперед блокує його у відкритому положенні, що дає змогу на безперервну роботу обприскувача без потреби утримування кнопки.
Характеристики
Робочий об'єм 5 л
Максимальний робочий тиск 0.4 MPa
Штанга 65-115 см
Шланг 170 см
Ущільнення NBR
Вага нетто 1.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Загальна вага | 1.7 кг |
| Об'єм бака | 5 л |
- Ціна: 2 926 ₴







