Обприскувач ручний ЛЕМІРА ОП-202-02 6 л

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Загальні характеристики | |
| Тип | Обприскувач, помповий, наплічний, 6 л |
| Розпилення | до 1.8 м, 3 бари, з регулюванням струменя |
| Інше | |
| Розпилювальна трубка | 1 м, вузька, з алюмінію |
| Розміри (ШхВхГ) | 510x206x206 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна вага | 1.8 кг |
| Об'єм бака | 6 л |
- Ціна: 970 ₴

