Обприскувач акумуляторний Мрія ОЕ-9 (А) 9 л

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Акумуляторний обприскувач Мрія 9 літрів стане незамінним помічником на городі або в саду, коли необхідно обприскувати рослини.
- Переваги електричних апаратів у тому, що вони не мають шкідливих вихлопів, а отже, ідеально підходять для застосування в теплицях.
- Ця модель укомплектована діафрагмінним насосом нового покоління, який не створює тиску всередині бака.
- Пристрій працюватиме навіть із відкритою кришкою.
- Вбудована батарея на 12 вольтів забезпечить до 4 годин роботи без заряджання.
- Максимальна температура робочої рідини становить 35 градусів.
- Розпилювальна трубка розміром від 65 до 110 см допомагає розпилювати і дерева, і городні рослини.
Особливості обприскувача
- Міцний бак із поліпропілену
- Широка заливна горловина з фільтром
- Безпечний для розпилення гербіцидів і фунгіцидів за низького тиску
- Брак клапанів, які можуть заклинити
- Ідеально для роботи в закритих приміщеннях
- Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
Технічні характеристики
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 9 літрів
- Створюваний тиск — 2-4 бари
- Час безперервної роботи — 4 години
- Матеріал бака — поліпропілен
- Наявність помпи — є
- Максимальна температура рідини — 35 градусів
- Маса — 3,7 кг
- Дальність горизонтального обприскування до 12 метрів
- Довжина розпилювальної трубки — 65-110 сантиметра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 8 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 135 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Напруга | 12 В |
| Загальна вага | 4 кг |
| Об'єм бака | 9 л |
| Тривалість автономної роботи | 6 час |
| Продуктивність | 3.5 літра/хв |
- Ціна: 2 461 ₴





