Електричний обприскувач акумуляторний 16 л ранцевий, садові обприскувачі FORTE CL-16А

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики Напруга | 12 В |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Максимальна температура рідини розпорошується | 35 град. |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Тип призначення | Електричний обприскувач акумуляторний 16 л ранцевий, садові обприскувачі FORTE CL-16А |
| Продуктивність | 3.6 літра/хв |
| Потужність | 0.036 кВт |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Стан | Нове |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Тривалість автономної роботи | 5 час |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Довжина шланга | 100 см |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Регулювання струменя розпилення | Да |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Напруга | 12 В |
| Об'єм бака | 16 л |
- Ціна: 3 140 ₴








