Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL Classic 12 л, 12 V, 8 а/год

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
матеріал бака — ударостійкий поліетилен
• ергономічна накладка на бак
• сталева телескопічна трубка 48-82 см
• гумовий шланг 1,2 м
• 4 насадки: душова 7 см, душова регульована 2,5 см, туманоутворювальна подвійна, віялова
• 2 фільтри
• регульовані лямки
• комплект запасних ущільнювачів
• акумуляторна батарея 12 V, 8 Ah
• зарядний пристрій 110-220V, 50-60Hz
• час повного заряджання 8-12 годин
• час безперервної роботи 2-3 години
• індикатор рівня заряду акумулятора
• робоча рідина: розчин ядохімікатів і дезінфекційних засобів, вода
• вага 5,1 кг
• використовується для обприскування рослин і садів, боротьби з комахами, дезінфекції в будівлях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 8 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 82 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Напруга | 12 В |
| Загальна вага | 5.1 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Тривалість автономної роботи | 3 час |
| Продуктивність | 3.5 літра/хв |
- Ціна: 3 238 ₴





