Акумуляторний обприскувач, електрообприскувач FORTE CL-12A 12 л

Обприскувач акумуляторний Forte CL-12A — це ідеальний пристрій для комфортної роботи з мінімальним фізичним навантаженням у закритих приміщеннях: теплицях, парниках і оранжереях.
Об'ємний бак і висока продуктивність у поєднанні з гарним радіусом розпилення дає змогу використовувати на досить великих площах і за чималих обсягів роботи. Forte CL-12A має правильну систему дозування розпилення препаратів, що максимально дає змогу контролювати процес розпилення й водночас економно використовувати розпилювальний препарат. Вирізняється ергономічним дизайном і є досить простим в експлуатації. Перевага акумуляторного обприскувача є практично безшумна робота обладнання. Невеликі габарити та вага створять додатковий комфорт і не викличуть швидкої втоми.
Особливості:
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
Характеристики
Обприскувач акумуляторний FORTE CL-12A
Тип насоса: Діафрагмяний
Акумулятор: 8 А·год / 12 В
Об'єм бака: 12 л
Робочий тиск: 2-4 бари
Тривалість роботи без підзаряджання: 4 год
Максимальна температура рідини: 35 C
Довжина розпилювальної трубки: 65-110см
Комплект постачання
• Обприскувач із розпилювальною трубкою
• Три знімні розпилювальні сопла
• Захисна маска
• Мірний стакан
• Зарядний пристрій
Вага: 6.5кг
Виробник: FORTE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Максимальна температура рідини розпорошується | 35 град. |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Тривалість автономної роботи | 4 час |
- Ціна: 3 429 ₴


