Акумуляторний обприскувач Мінськ МОО-14 14 л 12 А·год

Опис
Обприскувач акумуляторний (електричний) одна з новинок фірми MinСК МЕО - 14, яка істотно полегшить роботу на присадибній ділянці або дачі. До комплекту обприскувача входять 4 змінні насадки різного діаметра та цільового призначення, подавання рідини відбувається в автоматичному режимі, а телескопічний розпилювач з неіржавкої сталі, можна легко дістатися навіть у важкодоступні місця. Вбудований фільтр не дає змогу засмічуватися форсункам, а мембранна помпа істотно підсилюється дальність розпилення. Надійний 12 А/год акумулятор і великий резервуар на 14 л дадуть змогу за повного заряджання довго та довго працювати. Зручна конструкція ранцевого кріплення забезпечує зручну роботу, водночас зовсім не втомлюється спина. Відмітною особливістю цієї моделі є можливість ручного та автоматичного режиму керування.
Параметри електричного обприскувача МІНСК МЕО - 14
Об'єм резервуара 14 літрів;
Вага обприскувача 5.5 кг;
Регулювання потужності (mpa) 0.15-04;
Тип насоса-мембранна міні помпа;
Тривалість роботи до 8 годин;
Звукова сигналізація про розряд батареї;
Батарея 12 В ємністю 12 А/год.
ХарактеристикиВага, кг5
Гарантія 12 місяців
Комплектація
Акумулятор/Зарядний пристрій/Расильна трубка/Знімні розпилювальні сопла (4 шт.)/Наплічний ремінь/Інструкція/Картонна коробка/
Напруга 12 В
Особливості
Автоматична помпа/Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі/Регулятор обертів двигуна/Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора/Легка вага та невеликі габарити/Зручне розташування під час роботи/Електродвигун, якій працює від батареї
Країна реєстрації бренда Білорусь
Країна-виробник товару Білорусь
Колір — Червоний
Тип — акумуляторні
| Основні | |
|---|---|
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Максимальна температура рідини розпорошується | 35 град. |
| Напруга | 12 В |
| Загальна вага | 6 кг |
| Об'єм бака | 14 л |
| Тривалість автономної роботи | 10 час |
| Продуктивність | 3.5 літра/хв |
- Ціна: 3 140 ₴



