Прожектор світлодіодний L811-20W-COB+1W, ЗП micro USB, 2x18650/3xAA, Power Bank

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип ліхтаря-Перносний
Тип живлення — акумуляторний
Зарядне застряг-во 12V-ні
Тип діода-COB
Матеріал-Пластик
Кількість діодів-2(COB+1W)
Кількість режимів роботи — 4 (1W, COB 100%, COB 50%, стробоскоп)
Живлення — 2x18650/3xAA
Комплектація-прожектор, кабель USB-microUSB, коробка, 2 акумулятори 18650
Розміри — 172х125х46 мм
Додаткові характеристики
Поворотна ручка-підставка. Power Bank зі світлодіодною індикацією рівня заряду.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17.2 см |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Інтенсивний, Миготливий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 4.6 см |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 663 ₴




