Садовий павільйон із москітною сіткою Шатер Палатка для відкачування меду

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий намет, павільйон розміром 3х3 метри. З усіх чотирьох боків москітна сітка, на двох протилежних сторонах вертикальні блискавки знизу до верху. Каркас шатра у формі трапеції додає жорсткості та стійкості конструкції (внизу по периметру 3х3, а вгорі 2,4х2,4).
Технічний опис:
Виробник: Китай,
Розмір: верхня частина 2,4 х 2,4 метра, нижня частина 3 х 3 метри,
Каркас: металева трубка (Ø19/19/19 мм)+ пластикові перехідники,
Матеріал даху: армований поліетилен (поліпропілен). Водонепроникний.
Стінки: москітна сітка,
Вага: 6 кг,
Розмір упаковки: 110 х 16 х 18 см.
До комплекту входять металеві кілочки та розтяжки (мотрівки) для додаткової стійкості.
Загальний опис:
Цей шатер захистить Вас і Ваших гостей від набридливих мух і комарів за допомогою москітних сіток, що застібаються на змійках, які входять до комплекту з шатром.
Кожен із нас любить іноді побувати на відкритому повітрі, насолодитися природою або спокійною атмосферою, далеко від міської метушні та шуму. Найчастіше це відбувається за містом, де-небудь на дачній ділянці, у своєму саду. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити свій відпочинок комфортнішим і приємнішим, набуваючи тентового намету.
Навіщо потрібен тентовий намет або намет на відпочинку? Переваги цього різновиду укриття говорять самі за себе. За допомогою шатра ви безпечно захистите від сонячних променів, це забезпечить вам комфортний відпочинок під час літньої спеки. Вас не турбуватиме спека, тому що багато конструкції обладнані спеціальним покриттям, яке акумулює тепло та дає змогу зберегти всередині намету оптимальну температуру.
Садовий намет захистить вас від вітру. На природі це особливо відіграє роль, тому що часто пориви вітру заважають насолодитися відпочинком повною мірою. Тентовий намет допоможе уникати вітру, більшість моделей створені спеціально для таких умов, міцні конструкції встоять навіть у вітряну погоду.
Отже, ви захищені від вітру та сонця. Це мало? Тоді головний козир намету — це захист від комах. У вечірню пору, а також удень насолоджуйтеся компанією друзів без шкідливих і набридливих комах, які залишаться поза площею. Є моделі шатрів, обладнані спеціальними москітними сітками, що застібаються на змійках, які забезпечать вам комфорт і спокій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Underprice |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Вид | Шатер |
| Висота | 240 мм |
| Висота в пакованні | 18 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина в упаковці | 110 |
| Каркас намету/тенту | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Матеріал тенту | Армований поліетилен |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікова вентиляція | 4 |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина в пакованні | 21 |
- Ціна: 4 178 ₴








