Садовий павільйон-склепіння намету тент Under Price S 3301 з москітною сіткою та блискавками (3х3м)

Садовий павільйон-шатер Under Price S 3301с москітною сіткою й блискавками 3х3м
Колір москітної сітки — білий
Розбірний садовий павільйон
Верхня частина 2.4х2.4м
Нижня частина — 3 м.
Матеріал:
дах — армований поліетилен,
стінки — москітна сітка (блискавка для входу на двох стінках)
Каркас — розбірна, металева трубка (Ø19/25 мм) + пластикові перехідники.
До комплекту входять металеві кілочки + мотузки (розтяжки) для додаткової стійкості.
Вес изделия: 8,0 кг.
Колір: зелений.
Габаритні розміри: 3х3м
Габарити упаковки: 110x18x21
Цей шатер захистить Вас і Ваших гостей від набридливих мух і комарів за допомогою москітних сіток, що застібаються на змійках, які входять до комплекту з шатром.
Кожен із нас любить іноді побувати на відкритому повітрі, насолодитися природою або спокійною атмосферою, далеко від міської метушні та шуму. Найчастіше це відбувається за містом, де-небудь на дачній ділянці, у своєму саду. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити свій відпочинок комфортнішим і приємнішим, набуваючи тентового намету.
Навіщо потрібен тентовий намет або намет на відпочинку? Переваги цього різновиду укриття говорять самі за себе. За допомогою шатра ви безпечно захистите від сонячних променів, це забезпечить вам комфортний відпочинок під час літньої спеки. Вас не турбуватиме спека, тому що багато конструкції обладнані спеціальним покриттям, яке акумулює тепло та дає змогу зберегти всередині намету оптимальну температуру.
Садовий намет захистить вас від вітру. На природі це особливо відіграє роль, тому що часто пориви вітру заважають насолодитися відпочинком повною мірою. Тентовий намет допоможе уникати вітру, більшість моделей створені спеціально для таких умов, міцні конструкції встоять навіть у вітряну погоду.
Отже, ви захищені від вітру та сонця. Це мало? Тоді головний козир намету — це захист від комах. У вечірню пору, а також удень насолоджуйтеся компанією друзів без шкідливих і набридливих комах, які залишаться поза площею. Є моделі шатрів, обладнані спеціальними москітними сітками, що застібаються на змійках, які забезпечать вам комфорт і спокій.
Ще один із плюсів: це легкість збирання. Ви завжди можете швидко зібрати будь-яку модель і помістити її в легку машину або просто взяти із собою у формі ручної поклажі.
Переваги такого способу для відпочинку на обличчя. Вам залишилося тільки вибрати відповідну модель і вирушати на свіже повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Underprice |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Шатро |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 300 см |
| Каркас намету/тенту | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Матеріал | Армований поліетилен |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Шатер |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 4 798 ₴


