Павільйон-скриня тент із москітною сіткою та блискавками S3301

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Павільйон захистить Вас і Ваших гостей від дощу та палючого сонця.
Легка мобільна конструкція намету монтується за лічені хвилини.
Матеріал:
- Дах — армований поліетилен,
- Каркас — розбірна, металева трубка (Ø19/25 мм) + пластикові перехідники.
- Вес изделия: 8,0 кг.
- Колір: темно-зелений.
Габаритні розміри: 3 x 3 х 2.5 м.
Габарити упаковки: 1100x170x145 мм.
Комплектність:
- каркас;
- чохол зеленого кольору;
- кілочки + мотузки (розтяжки) для додаткової стійкості;
- інструкція зі збирання;
- картонна упаковка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Underprice |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Шатро |
| Форма підстави | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Матеріал | Армований поліетилен |
| Ширина | 3000 мм |
- Ціна: 4 798 ₴


