Тестер цифровий DT-182 мультиметр

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Дисплей: жк 35*15мм
Живлення: 23А 12v
Габарити (мм):
Постійна напруга (DC), В: 200 мВ-500 В ± (0.5% + 2dgt
Змінна напруга (AC), В: 200В-500В ± (1.2% + 10dgt)
Постійний струм (DC), А: 2000 мкА-200мА ± (1% + 2dgt)
Змінний струм (AC), А: немає
Опір, Ом: 200 Ом - 2MОм ± (0.8% + 2dgt)
Частота, Гц: немає
Місткість, Ф: немає
Температура,?C: немає
Кількість гнізд: 3
Додатково: Прозвонка ланцюгів на провідність, тест діодів, Вимірювання коефіцієнта посилення транзисторів,Тестування батарей
Комплектація: мультиметр, щупи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 254 ₴



