Тестер цифровий DT-266F мультиметр

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Тип екрана — РК 13х45
Живлення-Крона 9V
Комплектація-Мультиметр, 2 щупи, інструкція
Постійна напруга (DC), В-2V/20V/200V/1000V
Змінна напруга (AC), В-200V/750V
Постійний струм (DC), А-ні
Змінний струм (AC), А-200A/1000A
Опір, Ом-200/2K/20K/200K/2M/20M/200M
Частота, Гц-2KHz
Місткість, Ф-нет
Температура, °C-ні
Кількість гнізд — 3
Розміри — 240x90x35 мм
Додаткові характеристики
тест діодів, продзвінка, пам'ять, шнурок на руку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 607 ₴


