Тепловентилятор настінний Maestro MR-929

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Два режими нагрівання 1000/2000 Вт
- LED дисплей
- Дистанційне керування
- Регульований термостат
- Керамічний нагрівальний елемент
- Автоматичні жалюзі
- Підтримка заданого режиму
- Таймер на 8 годин
- Захист від перегрівання
- Термовимикач для додаткової безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 130 мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Спосіб керування тепловою завісою | Виносний пульт |
| Тип теплової завіси за способом монтажу | Горизонтальний |
| Тип теплової завіси за способом нагрівання повітря | Електричний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 3 776 ₴




