Тепловентилятор настінний Silver Crown HW2067 3.3 кВт (220) керамічний нагрівач

Повітряна теплова завіса Silver Crown HW2067 з таймером і пультом керування
Теплова завіса призначена для створення певного захисного бар'єра у дверному отворі, який не дає змогу повітряним масам потрапляти всередину, а це і є причиною неприємних температурних стрибків. Саме для того, щоб уникнути зайвих втрат тепла в приміщенні, застосовують теплові повітряні завіси, що екранують дверним прогрітого повітря або повітря кімнатної температури. Вони допомагають заощадити тепло, а отже — знизити економічні витрати на опалення. Треба також зазначити, що теплозавіси здатні не тільки регулювати клімат у приміщеннях і сприяти обігріванню, а й вберігати людей від всіляких забруднювачів і комах.
Повітряна завіса Silver Crown серії HW2067 — це сучасний тепловентилятор в основі якого лежить надійний керамічний нагрівальний елемент потужністю 3,3 кВт (для невеликих прорізів заввишки до 3 метрів). Дистанційне керування полегшує користування приладом. Корпус виготовлений із якісного пластику та має сучасний зовнішній вигляд.
Особливості моделі HW2067:
- Чудова якість;
- Керамічний нагрівач;
- Регулювання потужності (цифрове табло);
- Жалюзі;
- Таймер;
- Захист від перегрівання;
- Дистанційний пульт;
- Дві швидкості вентилятора.
Технічні характеристики:
- Принцип дії — електричний
- Тип монтажу — підвісні горизонтальні
- Тип керування — електронне
- Потужність — 3300 Ватів
- Площа обігрівання — до 60 кв.м.
- Розміри — ширина 85 см
Потрібно пам'ятати, що повітряно-теплові завіси не призначені для основного нагрівання приміщень. Їхня місія берегти енергію, утримуючи тепло, що давається іншими обігрівальними приладами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 850 |
| Кріплення на стіну | Да |
| Потужність обігріву | 3300 Вт |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тепловентилятор | Да |
| Ширина | 850 мм |
- Ціна: 8 687 ₴




