Газовий інфрачервоний нагрівач WK-GH022 ( редуктор, шланг)

Характеристики
Нагрівач газовий керамічний підлоговий WK-GH022
Підлоговий газовий нагрівач WK-GH022 — ідеальне рішення для ефективного та зручного обігрівання вашого будинку, квартири, магазину або офісу. Його мобільна конструкція на коліщатках забезпечує легкість переміщення по всьому приміщенню, даючи змогу вам налаштувати тепло там, де вам це потрібно.
Цей нагрівач обладнаний надійною системою безпеки та високою ефективністю, забезпечуючи швидке та рівномірне нагрівання ваших приміщень. З його допомогою ви зможете створити затишок і комфорт у будь-яку пору року, навіть у найхолодніші дні.
Крім своєї функціональності, нагрівач WK-GH022 має стильний і сучасний дизайн, який підкреслить елегантність вашого інтер'єру. Невіддільна частина вашого дому, цей нагрівач гарантує тепло та затишок у будь-якій ситуації.
Газовий нагрівач WK-GH022 Характеристики:
Номінальна теплова потужність:
-
на I рівні потужності: 1,5 кВт
-
на II рівні потужності: 2,8 кВт
-
на ІІІ уровне мощности: 4,2 кВт
Номінальний тиск газу: 28-30 мбарр.
Номінальна витрата палива:
-
на I рівні потужності: 110 г/год
-
на II рівні потужності: 200 г/год.
-
на ІІІ рівні потужності: 306 г/год.
Тип палива: LPG (зріжений про-пан-бутан)
Запалювання: п'єзоелектричне
Нагрівальний елемент: керамічний
Редуктор балонний побутовий РДСГ-1-1,2
Діаметр форсунки: 0,59 мм
Площа обігрівання: до 60 м2
Коліщатка для вільного переміщення: у комплекті
Розміри: 420x320x730 мм
Вага: 9 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Коліщата | Так |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Основні | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Датчик згасання, Вимкнення у разі падіння, Датчик нахилу |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 730 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 420 мм |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 60 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 12 000 ₴





