Теплова гармата SKIFF SF — 5001I (380 Вт) 5 кВт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Товар сертиф6711 | Да |
|---|---|
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | теплова гармата (напальна) |
| Керування | механічне |
| Напруга | 380 В |
| Регулювання | Є |
| Уровни мощности | 5 кВт |
| Вимкнення | Є |
| Термостат | Є |
|
| |
| Вентилятор | Є |
| Регулювання | Є |
| Влагозащита | Є |
| Тип нагрівача | тэн |
| Ручка корпусу | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skiff |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплова потужність | 5 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 6 858 ₴



