Теплова гармата керамічна електрична Silver Crown LXF2P 2000 Вт

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата Silver Crown
Для максимально швидкого обігрівання приміщення найкраще використовувати теплову гармату. Принцип її роботи схожий на тепловентилятор, але температура, яку видає гармата набагато вище тієї, яку видає тепловентилятор. Для швидкого нагрівання та менш згубного впливу на довкілля, у цій гарматі встановлений керамічний нагрівальний елемент. Для використання теплової гармати як нагрівача (для постійної роботи) вона обладнана терморегулятором і декількома режимами роботи, тобто для того, щоб споживання енергії можна було регулювати.
Характеристики та особливості:
- Потужність — 2000 Вт (2,0 кВт);
- Площа обігрівання — 30 м2 кв.
- кількість режимів — 3
- терморегулятор-да
- Тип нагрівача — керамічний;
- Зручна ручка для перенесення;
- Регулювання напрямку потоку тепла;
- Невеликі розміри;
- Металевий корпус;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crown |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 |
- Ціна: 2 103 ₴








