Теплова гармата Grunhelm РТС-3000 керамічний нагрівач

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор Grunhelm РТС-3000 може бути використаний як основне або допоміжне джерело обігрівання. Цей прилад ефективно гарантує економне нагрівання повітря в недостатньо теплих приміщеннях. На тильній панелі пристрою розміщені тумблер увімкнення вентилятора. Керування тепловентилятором механічне, має 2 режими. Вам не доведеться турбуватися за безпеку приладу, оскільки нагрівальний елемент, виготовлений із неіржавкої сталі, захищений за надійними решітками. Потужність цього тепловентилятора 3 кВт, це забезпечує площу нагрівання до 54 кв. м. Поставити вентилятор можна на стіл, на підлогу, на шафу.
Важливі переваги:
Ефективність і економічність;
Захист від перекидання;
Безпечна конструкція.
| Додаткова інформація | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Технічні характеристики | |
| Кількість режимів | 2 |
| Потужність | 3 кВт |
| Площа обігрівання | 54 кв. м |
| Продуктивність | 158.0 (куб. м/год) |
| Напруга | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити | 240*255*235 мм |
| Вага | 3,6 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 158 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Глибина | 235 мм |
- Ціна: 3 018 ₴

