Оливний нагрівач електричний ТЕРМІЯ YL-A07S-7 (7 секцій 1500 Вт)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
- Напруга живлення: 230В/50Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість секцій: 7
- Регульований термостат
- Автоматичне підтримання температури
- Захист від перегрівання
- Захист під час перекидання
- Гладкі коліщатка для легкого переміщення
- З місцем для зберігання шнура
- Керування — механічне
Характеристики
| Вага в пакованні | 5.58 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 5 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 370*135*580 мм |
| Потужність | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Площа обігрівання | До 25 м2 |
| Керування | Механічне |
| Кількість ступенів нагрівання | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
- Ціна: 6 500 ₴


