Оливний нагрівач Zilan ZLN3031 2000W з дистанційним керуванням

Опис Оливний нагрівач Zilan ZLN3031 (9 секцій)
Zilan ZLN3031 — це нагрівальний прилад, який може використовуватися як для локального, так і для загального обігрівання всіх типів приміщень, найчастіше використовується в побуті для обігрівання квартиру або будинку. Ця модель — це олійний 9-секційний радіатор, максимальна потужність нагрівання — 2 000 Вт.
Нагрівач має електронне керування, кімнатний термостат, захист від перегрівання, коліщатка та ручку для переміщення. Добре підтримує задану температуру в приміщенні та завдяки специфікі своєї конструкції, не «спалює» кисень.
Якщо Вам потрібен нагрівач, який працюватиме у квартирі цілий день, то оливний радіатор — ідеальний варіант. Також цей прилад можна використовувати для обігрівання дачного будиночка, адже він легко транспортується. Завдяки невеликим габаритам і ергономічному дизайну ця модель займає мінімум простору в приміщенні та забезпечить максимальний комфорт в експлуатації. Також прилад вирізняється практично безшумною роботою, завдяки чому підійде для обігрівання спальні, і навіть вночі не завадить вам спати.
Характеристики Оливний нагрівач Zilan ZLN3031
- Максимальна потужність 2000 Вт
- 9 нагрівальних секцій
- Рекомендована площа приміщення: 20 м2
- Кількість режимів роботи: 3
- Таймер на 12 годин
- Пульт ДК
- Тип керування: електронне
- Регулювання потужності за допомогою термостата
- Автоматичний захист від перегрівання
- Зручне для змотування шнура мережі
- Індикатор режиму роботи
- Захист від перегрівання
- 4 ролики для легкого пересування
- Габарити: (ВхШхГ) 63 х 44 х 14 см
- Вага 11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 7 201 ₴





