Оливний нагрівач радіатор ZILAN ZLN1956 (9 секцій, вентилятор, 2400 Вт)

Опис
Оливний нагрівач Zilan ZLN 1956 з вентилятором 9 секцій (3822) Zilan ZLN1956 — це нагрівальний прилад, який може використовуватися як для локального, так і для загального обігрівання всіх типів приміщень, найчастіше використовуваний у побуті для обігрівання квартири чи будинку. Нагрівач має механічне керування, кімнатний термостат, захист від перегрівання, коліщатка та ручку для переміщення. Добре підтримує задану температуру в приміщенні та завдяки специфікі своєї конструкції не спалює кисень. Якщо Вам потрібен опалювач, який працюватиме у квартирі цілий день, то оливний радіатор — це ідеальний варіант. Також цей прилад можна використовувати для обігріву дачного будиночка, адже легко транспортується. Завдяки невеликим габаритам і ергономічному дизайну, ця модель займає мінімум простору в приміщенні та забезпечить максимальний комфорт в експлуатації. Також прилад вирізняється практично безшумною роботою, завдяки чому підійде для обігрівання спальні та навіть уночі не завадить спати.
Характеристики
Максимальна потужність — 2400 Вт Площа обслуговування, кв. м — 30 Живлення — Від мережі Комплектація — Нагрівач
Кол-во секций - 9 Габарити паковання (ВхШхГ) — 65 х 43 х 14 см Вага в пакованні — 9.8 кг Колір — Чорний/Сірий Потужність, Вт — 2400 Тип теплоносія — Електричні Вид нагрівального елемента — Трубчастий (ТЕН) Керування — Механічна Кількість режимів обігріву — 3 Тип термостата — Механічний Країна реєстрації бренда — Туреччина Функції захисту — Захист від перегрівання Особливості Регулятор потужності
- З коліщатками/ніжками для переміщення
- З термостатом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 7 201 ₴



