Оливний нагрівач Zilan ZLN 3673 Floria ( 13 секцій, 2500 Вт)

Оливний нагрівач Floria ZLN3673
Floria ZLN3673 — це нагрівальний прилад, який може використовуватися як для локального, так і для загального обігрівання всіх типів приміщень, найчастіше використовується в побуті для обігрівання квартиру або будинку. Ця модель — це олійний 13-секційний радіатор, максимальна потужність нагрівання — 2 500 Вт.
Нагрівач має механічне керування, кімнатний термостат, захист від перегрівання, коліщатка та ручку для переміщення. Добре підтримує задану температуру в приміщенні та завдяки специфікі своєї конструкції, не «спалює» кисень.
Якщо Вам потрібен нагрівач, який працюватиме у квартирі цілий день, то оливний радіатор — ідеальний варіант. Також цей прилад можна використовувати для обігрівання дачного будиночка, адже він легко транспортується. Завдяки невеликим габаритам і ергономічному дизайну ця модель займає мінімум простору в приміщенні та забезпечить максимальний комфорт в експлуатації. Також прилад вирізняється практично безшумною роботою, завдяки чому підійде для обігрівання спальні, і навіть уночі не завадить вам спати.
Характеристики Оливний нагрівач Floria ZLN3673
-
Максимальна потужність 2500 Вт
-
13 нагрівальних секцій
-
Рекомендована площа приміщення: 25 м2
-
Кількість режимів роботи: 3 (1000 Вт, 1500 Вт, 2500 Вт)
-
Тип керування: механічне
- Регулювання потужності за допомогою термостата
-
Автоматичний захист від перегрівання
-
Шнур живлення 1.55 м
-
Індикатор режиму роботи
-
4 ролики для легкого пересування
-
Габарити: (ВхШхГ) 66 х 60 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.55 м |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 7 201 ₴

