Оливний (масляний) радіатор Термія 0715 1500 Вт (7 секцій)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вага в пакованні | 10,4 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 9,4 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 450х635х150 |
| Розмір без паковання (ШхВхГ) | 390х290х657 |
| Потужність | 0,6 / 0,9 / 1,5 кВт |
| Кількість секцій | 7 |
| Площа обігрівання | До 24 м2 |
| Керування | Механічне |
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик перекидання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
- Ціна: 5 698 ₴

