Конвектор електричний Zilan ZLN6241 Black

Опис Конвектор Zilan ZLN6241 Black
Конвектор ZLN6241 фірми Zilan, потужністю 2500 Ватів. Це дуже гарне рішення для нагрівання приміщення площею до 20 м2. У нього нульові втрати енергії, оскільки майже весь споживаний струм перетворюється на тепло. Це призводить до меншого споживання й більшої ефективності, порівнюючи з іншими нагрівальними пристроями.
Нагрівання швидко поширюється в просторі завдяки тепловому випромінюванню та руху повітря, завдяки чому не підіймається пил і не спалюється кисень у приміщенні. Це робить його придатним для людей із респіраторними захворюваннями або алергіків. Також вважається ідеальним вибором для дитячої кімнати завдяки тому, що вона не сушить повітря. Його робота абсолютно безшумна, оскільки в ньому немає вентилятора.
Конвектор ZLN6241 має чудову стійкість завдяки великим ніжкам, а його встановлення дуже просте завдяки простому прямому під'єднанню до розетки. Для найкращої роботи його рекомендується розміщувати поблизу місць із найбільшими втратами тепла, наприклад, поруч із вікнами або балконними дверима.
Регульований аналоговий термостат дає змогу регулювати або підтримувати постійну температуру завдяки 2 рівнями нагрівання, залежно від специфіки приміщення і ваших особистих потреб.
Характеристики Конвектор Zilan ZLN6241
- Максимальна потужність 2500 Вт
- Рекомендована площа приміщення: 30 м2
- Кількість режимів роботи: 3
- Кількість рівнів потужності: 2 (2500 і 1250 Вт)
- Тип керування: механічне
- Регулювання потужності за допомогою термостата
- Автоматичний захист від перегрівання
- Індикатор режиму роботи
- Можливість настінного монтажу
- Габарити: (ВхШхГ) 57 х 79 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 570 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 150 мм |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий, настінний |
| Ширина | 790 мм |
- Ціна: 3 562 ₴



