Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВУА-2.0/230 -2 (С) Універсал

ЕЛЕКТРОКОНВЕКТОР ТЕРМІЯ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЕВУА 2,0 КВТ (С)
Електроконвектор термія ЕВУА-2,0/230 (с) Універсал 2,0 кВт, підлоговий/настінний, серія Універсал-Економ Електроконвектор Термія ЕВУА-2,0/230 (з) це популярний останнім часом нагрівач, оскільки працює безшумно, миттєво прогріває приміщення, дуже велике тепловіддання та тривалий термін експлуатації до 10 років. Може замінити основне опалення в приватному будинку, квартирі, офісі або магазині. Конвектор електричний термія ЕВУА-2,0/230 (з) є простим і надійним приладом, створює швидкий і тихий прогрів закритою кімнати.
Принцип конвекції повітря: Нагрівач Термія "Універсал" працює за дією природної конвекції повітря: не нагріте повітря заходить через нижню частину конвектора, нагрівається "стрічковим" нагрівальним теном і виходить через верхню решітку. Конструкція електроконвектора призначена для нагнітання повітря з забезпеченням швидкого прогрівання приміщення.
Серія недорогих конвекторів Термія виготовлена з листової сталі, покритої порошковою фарбою білого кольору. Що гарантує впродовж усього гарантійного терміну 5 років!!!, зберегти привабливий зовнішній вигляд. Звертаю увагу, що електроконвектор термія евуа може працювати цілу добу упродовж усього опалювального сезону без нагляду!
Переваги електроконвектора термія:
- Сталевий корпус із порошковим покриттям
- Стрічковий (Ігольчастий) нагрівальний елемент німецької фірми Eichenauer, ККД 99
- Можливість використовувати як основне джерело опалення
- Не вимагає нагляду під час роботи
- Швидке нагрівання приміщення
- Вбудований термостат для підтримки температури
- Безшумна робота
- Підходить до будь-якого інтер'єру
- Легка вага
- Монтаж на стіну заощаджує місце в приміщенні
- Підлогове встановлення
- Гарантія 5 років
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 1/2 |
| Нагрівальний елемент: | голчастий |
| Встановлення: | підлоговий, настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 20 |
| Кількість режимів обігрівання: | 2 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення, вільне переміщення |
| Керування: | механічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | є |
| Захист від пилу та вологи: | IP20 |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Захист від перекидання: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 444x597x200 |
| Вага, кг: | 3,7 |
| Додатково: | ЕВУА — електроконвектори універсальні з автоматичним регулюванням температури повітря в приміщенні. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 444 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 597 мм |
- Ціна: 2 874 ₴


