Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВУА-1,5/230-2 (СП) Комфорт

ЕЛЕКТРИЧНІ КОНВЕКТОРИ ОТРИМАННЯ ТЕРМІЯ ЕВУА-1,5/230 (СП) ОПИС:
Електроконвектор універсальний "Термія" ЕВУА-1,5/230 (сп) призначений для встановлення на поверхні підлоги, крім цього, передбачена можливість експлуатації в настінному варіанті. Новинкою є розроблений і серійно освоєний принципово новий модельний ряд універсальних електроконвекторів. Сучасний, продуманий до дрібниць дизайн, дасть змогу гармонійно вписатися навіть у найвишуканіший інтер'єр.
ДОСТОСУВАННЯ:- Унікальний нагрівальний елемент стрічкового типу з ККД 99%
- Термостат для встановлення й автоматичного підтримання температури в приміщенні.
- Обмежувач температури вихідного повітря.
- Система захисту приміщення від заморожування.
- Не "спалює" кисень і не осушує повітря.
- Вихід нагрівного повітря на передній панелі.
- Номінальна напруга електроживлення 220 В, 50 Гц.
- Мінімальний термін експлуатації — 10 років.
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 0,75/1,5 |
| Нагрівальний елемент: | немає даних |
| Встановлення: | підлоговий, настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 15 (основне нагрівання), 24 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 2 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення, вільне переміщення |
| Керування: | електромеханічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | немає |
| Захист від пилу та вологи: | немає |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Захист від перекидання: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 440x495x200 |
| Вага, кг: | 3,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 440 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 495 мм |
- Ціна: 2 874 ₴




