Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВУА-1,5/230-2 (С) УНІВЕРСАЛ

КОНВЕКТОР ТЕРМІЯ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЕВУА 1,5 С
Електроконвектор термія ЕВУА-1,5/230 (с) Універсал 1,5 кВт, підлоговий/настінний, серія Універсал-Економ.
Електроконвектор ЕВУА-1,5/230 (з) — це популярний останнім часом нагрівач, оскільки працює безшумно, миттєво прогріває приміщення, дуже велике тепловіддання та довгий термін експлуатації до 10 років. Може замінити основне опалення в приватному будинку, квартирі, офісі або магазині.
Конвектор електричний термія ЕВУА-1,5/230 є простим і надійним приладом, створює швидкий і тихий прогрів закритою кімнати. Принцип конвекції повітря: Нагрівач Термія "Універсал" працює за дією природної конвекції повітря: не нагріте повітря заходить через нижню частину конвектора, нагрівається "стрічковим" нагрівальним теном і виходить через верхню решітку.
Конструкція електроконвектора призначена для нагнітання повітря з забезпеченням швидкого прогрівання приміщення. Серія недорогих конвекторів Термія виготовлена з листової сталі, покритої порошковою фарбою білого кольору. Що гарантує впродовж усього гарантійного терміну 5 років!!!, зберегти привабливий зовнішній вигляд.
Звертаю увагу, що конвектор термія евуа може працювати цілу добу упродовж усього опалювального сезону без нагляду!
Переваги конвектора термія:
Сталевий корпус із порошковим покриттям
Стрічковий (Ігольчастий) нагрівальний елемент німецької фірми Eichenauer, ККД 99
Можливість використовувати як основне джерело опалення
Не вимагає нагляду під час роботи
Швидке нагрівання приміщення
Вбудований термостат для підтримки температури
Безшумна робота
Підходить до будь-якого інтер'єру
Легка вага
Монтаж на стіну заощаджує місце в приміщенні
Підлогове встановлення
Гарантія 5 років
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 0,75/1,5 |
| Нагрівальний елемент: | немає даних |
| Встановлення: | підлоговий |
| Розмір приміщення, м2: | 15 (основне нагрівання), 24 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 2 |
| Мобільність: | вільне переміщення |
| Керування: | електромеханічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Нічний режим: | немає |
| Вбудований іонізатор: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | немає |
| Захист від пилу та вологи: | IP20 |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Захист від перекидання: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 444x495x200 |
| Вага, кг: | 3,4 |
| Додатково: | II клас захисту від ураження електричним струмом. Електромеханічний термостат. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 444 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 495 мм |
- Ціна: 2 750 ₴


