Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВНА-1,5/230 С2 (МБШ) вологозахищений

КОНВЕКТОР ТЕРМИЯ 1,5 КВТ МБШ ВЛАГОЗАЩИЩЕННЫЙ
Електричний нагрівач для кімнат до 20 м 2 з високою вологістю. Ідеально підійде для обігрівання ванних кімнат, невеликих передбанників саун, роздяльників і душових у басейнах та інших прохідних приміщень.
Особливість нагрівача не тільки в конструкції ТЕНа, а й у матеріалі виготовлення. Завдяки неіржавкій сталі українського прокату, завод виробник може дати гарантію на 5 років роботи. У разі правильної експлуатації, електричний конвектор Термія 1,5 кВТ мбш слугуватиме набагато більше зумовленого терміну.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Захист від перегрівання та бризкозахищений корпус роблять електричний конвектор для дому Термія 1,5 повністю пожежобезпечним. ТЕН захований в оригінальному корпусі, покритому білою порошковою емаллю. Легкий у догляді та впродовж усього терміну експлуатації має вигляд, як новий у разі правильного догляду.
Вихід тепла відбувається через зварну решітку на передній панелі.
Особливості ЕВНА Термия 1,5 кВТ мбш
- Термостат для підтримання постійної температури
- Автовимкнення
- Система захисту від замерзання
- Додаткова ізоляція дротів
- Тривалий термін експлуатації до 10 років
- Гарантія від виробника 5 років
- Розміри 60х45х10
Електричний нагрівач термія придатний для використання і у звичайній кімнаті. Він не пересушує повітря, швидко нагрівається й споживає всього 1 кВт електроенергії.
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 1,5 |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН |
| Встановлення: | настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 15 (основне нагрівання), 24 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 1 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення |
| Керування: | механічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | є |
| Захист від пилу та вологи: | IP24 |
| Захист від замерзання: | немає |
| Замок від дітей: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 600x450x110 |
| Вага, кг: | 5,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 110 мм |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 4 374 ₴

