Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВНА-2,5/230 С2 (СШ)

КОНВЕКТОРИ ОТРИМАННЯ «ТЕРМІЯ» ЕВНА-2,5/230 (С)
— призначений для використання як основного або додаткового джерела тепла для обігріву житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення завдяки природній конвекції повітря.
Настінні електричні нагрівачі «Термія» мають особливу конструкцію закритих нагрівальних елементів зі спеціальними ламелями з алюмінієвого сплаву, що забезпечують порівняно низьку температуру їхньої поверхні.
Електричні конвектори вирізняються елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю встановлення, можливістю експлуатації без постійного нагляду. Висока надійність і безпека гарантуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм.
Відмітною особливістю електроконвекторів «Термія» є інтенсивне обігрівання приміщення, зумовлене спеціально розробленою конструкцією приладів, що прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні з забезпеченням швидкого прогрівання приміщення на всьому об'ємі. Високий ступінь економності приладів досягнутий завдяки великій площі теплообміну й ефективному природному обдуванню повітряним потоком нагрівального елемента.
Застосування високоточних пристроїв регулювання й контролю температури (термостатування) приміщення, застосування матеріалів із високою тепловіддачею дали змогу в електроконвекторах «Термія» усунути непровідні втрати тепла та досягти найкращих в своєму класі величин витрати тепла 50-60 Вт/м2 (за умови стандартної теплоізоляції приміщення). Електроконвектори обладнані термостатом, що має спеціальний режим роботи «*» Anti Frost, який дає змогу тривалий час підтримувати температуру в приміщенні на рівні +5 — +7 0 °C, чим унеморожування його (промерзання).
Брак у конструкції рухомих деталей, продуманий дизайн корпусу та спеціальна конструкція нагрівачів дали змогу повністю виключити шуми під час роботи приладів. Порівняно низька у своєму класі виробів температура лицьової панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу виключають можливе травмування в процесі експлуатації приладу. Пожежна безпека електроконвекторів гарантована вбудованим захистом від перегрівання з автоматичним перезапуском.
Настінні електричні нагрівачі «Термія» можуть бути встановлені з використанням монтажних кронштейнів на стіну або на поверхню підлоги за допомогою спеціальних активних або пасивних опор. Доступні три варіанти виготовлення корпусів за висотою — 460, 450 і 340 мм.
Електроконвектори пофарбовані сучасними екологічно чистими порошковими оплавлюваними емалями, що гарантують високу якість зовнішнього вигляду упродовж усього терміну експлуатації. Колір згідно з альбомом еталонних відтінків RAL — сніжно-білий (RAL 9003).
Велика кількість виконань. Для задоволення будь-яких запитів споживача в лінійці виробленої продукції є понад 300 варіантів виконання. Настінні електроконвектори вирізняються розмірами, потужністю, ступенем захисту оболонки, ступенем електробезпеки, можливістю використання як у настінному (установлення на кронштейни), так і в підлоговому варіанті (пасивні або активні опори).
Переваги:
- Унікальний нагрівальний елемент стрічкового типу з ККД 99%.
- Термостат для встановлення й автоматичного підтримання температури в приміщенні.
- Обмежувач температури вихідного повітря.
- Система захисту приміщення від заморожування.
- Не «спалює» кисень і не осушує повітря.
- Вихід нагрівного повітря на передній панелі.
- Номінальна напруга електроживлення 220 В, 50 Гц.
- Мінімальний термін експлуатації — 10 років.
Характеристики
- основні
- докладні
Товар доданий: діабет 2015 г.
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 2,5 |
| Нагрівальний елемент: | голчастий |
| Встановлення: | підлоговий, настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 25 (основне нагрівання), 40 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 2 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення, вільне переміщення |
| Керування: | електромеханічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Нічний режим: | немає |
| Вбудований іонізатор: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | є |
| Захист від пилу та вологи: | немає даних |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Захист від перекидання: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 890x450x110 |
| Вага, кг: | 7,6 |
| Додатково: | II клас захисту від ураження електричним струмом. Штампована решітка. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 110 мм |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 890 мм |
- Ціна: 4 500 ₴



