Електричний конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА-2,5/230 С2 (МБШ) вологозахищений

КОНВЕКТОР ОПОПЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТЕРМІЯ ЕВНА — 2,5/230С2 (МБШ) ОПИС:
Конвектор Термія призначений для експлуатації як у звичайних, так і у вологих приміщеннях. Нагрівальний елемент нагріває холодне повітря, що надходить через решітку в нижній частині корпусу, а тепле повітря підіймається через решітку у верхній частині корпусу та нагріває повітря в приміщенні. Тонкий, елегантний корпус, має найкращий вигляд на стіні. Всі моделі обладнані термостатом із можливістю встановлення та підтримання бажаної температури прогрівання приміщення.
Електроконвектори Термія, настінного типу, призначені для використання як основного або додаткового джерела тепла для обігрівання житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення завдяки природній конвекції повітря. Конвектор вирізняється елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю встановлення, можливістю експлуатації без постійного нагляду людиною. Висока надійність і безпека гарантуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм. Ступінь захисту корпусу електроконвекторів IP 24. Постачаються з II (високим) класом захисту від ураження електричним струмом, що гарантує додаткову безпеку повсякденного використання у ванних, душових кімнатах або в приміщеннях із підвищеною вологістю.
Прилади мають особливу конструкцію закритих трубчастих нагрівальних елементів (ТЕНів), які обладнані спеціальними ламелями з алюмінієвого сплаву, що забезпечують порівняно велику площу теплового випромінювання й нижчу температуру поверхні. В електроконвекторах унеможливлюється витрата кисню повітря, окислювальні процеси та термічне розкладання органічного пилу. Електроконвектори пофарбовані сучасним, високотемпературним порошковим оплавлюваним фарбами, що гарантують естетичний зовнішній вигляд упродовж усього терміну експлуатації.
Наявність бризкозахисного виконання дає змогу встановлювати конвектори у вологих приміщеннях (ванні кімнати, льоху) і гарантує безпечну експлуатацію виробів в умовах впливу крапель і бризок води.
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 2,5 |
| Нагрівальний елемент: | закритий трубчастий |
| Встановлення: | настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 25 (основне нагрівання), 40 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 1 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення |
| Керування: | механічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | є |
| Захист від пилу та вологи: | IP24 |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 890x450x110 |
| Вага, кг: | 8,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Висота | 890 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 110 мм |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 5 598 ₴



