Електричний конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА-2,0/230 С2 (МБШ) вологозахищений

КОНВЕКТОР ТЕРМИЯ 2 КВТ МБШ ВЛАГОЗАЩИЩЕННЫЙ
Електричний нагрівач для кімнат до 25 м 2 з високою вологістю. Ідеально підійде для обігрівання ванних кімнат, невеликих передбанників саун, роздягальень і душових у басейнах та інших прохідних приміщень.
Особливість нагрівача не тільки в конструкції ТЕНа, а й у матеріалі виготовлення. Завдяки неіржавкій сталі українського прокату, завод виробник може дати гарантію на 5 років роботи. У разі правильної експлуатації, електричний конвектор Термія 2 кВТ-мбш слугуватиме набагато більше зумовленого терміну.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Захист від перегрівання та бризкозахищений корпус роблять електричний конвектор для дому Термія 2 повністю пожежобезпечним. ТЕН захований в оригінальному корпусі, покритому білою порошковою емаллю. Легкий у догляді та впродовж усього терміну експлуатації має вигляд, як новий у разі правильного догляду.
Вихід тепла відбувається через зварну решітку на передній панелі.
Особливості ЕВНА Термія 2 кВТ-мбш
- Термостат для підтримання постійної температури
- Автовимкнення
- Система захисту від замерзання
- Додаткова ізоляція дротів
- Тривалий термін експлуатації до 10 років
- Гарантія від виробника 5 років
- Розміри 74х45х10
Електричний нагрівач термія придатний для використання і у звичайній кімнаті. Він не пересушує повітря, швидко нагрівається й споживає всього 2 кВт електроенергії.
| Виробник: | Термія |
| Тип: | конвектор |
| Основні параметри | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН з ребрами |
| Встановлення: | підлоговий, настінний |
| Розмір приміщення, м2: | 20 (основне нагрівання), 32 (додаткове обігрівання) |
| Кількість режимів обігрівання: | 1 |
| Мобільність: | стаціонарне встановлення |
| Керування: | механічне |
| Обладнання | |
| Термостат: | є |
| Таймер: | немає |
| Дисплей: | немає |
| Вбудований тепловентилятор: | немає |
| Зволожувач: | немає |
| Пульт ДК: | немає |
| Можливість програмування: | немає |
| Функції захисту | |
| Захист від перегрівання: | є |
| Захист від опіків (<=90 °C): | немає |
| Захист від пилу та вологи: | IP24 |
| Захист від замерзання: | є |
| Замок від дітей: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Цвет: | білий |
| Розміри (ВхШхГ), мм: | 740x450x110 |
| Вага, кг: | 6,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 740 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 110 мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 4 798 ₴



